Nasze logo

Nasz adres

Stowarzyszenie
Na Rzecz Aktywizacji
Społeczności Lokalnej "Siedlisko"

os. Kasztanowe 7,
62-200 Lubochnia 
tel.: 61 6675880
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

 

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj25
W tym tygodniu15
W tym miesiącu524
Razem30158

Visitor IP : 54.196.31.117 1 Unknown - Unknown Powered by CoalaWeb

Aktualności

PÓŁKOLONIE JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁY

Półkolonie organizowane są przez Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej "Siedlisko" w Lubochni we współpracy z Zespołem Szkolno-Gimnazjalnym w Szczytnikach Duchownych, dofinansowane przez Urząd Gminy Gniezno i Kuratorium w Poznaniu.
Półkolonia zapewnia wypoczynek w ZSG w Szczytnikach Duchownych i filii w Mnichowie.
Dzisiaj półkoloniści z ZSG w Szczytnikach Duchownych odwiedzili Park Park Orientacji Przestrzennej w Owińskach - na około 3ha powierzchni odtworzono klimat ogrodu barokowego, łącząc go z parkiem krajobrazowym. Posadzono tu 280 gatunków roślin. Wkomponowano specjalne przyrządy dydaktyczne, takie jak: karylion ziemny, czyli system ziemnych dzwonów rurowych, wydających dźwięki i wibracje, równoważnie, huśtawki, ślizg linowy, przeplotnie, trampoliny, pajęczyny, na których poza rozwijaniem sprawności fizycznej ćwiczący mogli uczyć się orientacji przestrzennej. Park Orientacji Przestrzennej to wyjątkowy w Europie model przestrzeni służącej rehabilitacji i rewalidacji osób z dysfunkcją wzroku. Z terenem zapoznał nas pracownik obiektu.