Nasze logo

Nasz adres

Stowarzyszenie
Na Rzecz Aktywizacji
Społeczności Lokalnej "Siedlisko"

os. Kasztanowe 7,
62-200 Lubochnia 
tel.: 61 6675880
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

 

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wczoraj25
W tym tygodniu15
W tym miesiącu524
Razem30158

Visitor IP : 54.196.31.117 1 Unknown - Unknown Powered by CoalaWeb

Aktualności

Z A P R O S Z E N I E

NA SPOTKANIE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI z powiatu  gnieźnieńskiego

Włącz się do sieci i buduj z nami sektor obywatelski w Wielkopolsce

 

Szanowni Państwo,

 

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe z pow.gnieźnieńskiego do udziału w spotkaniu dotyczącym idei sieciowania oraz wzmacniania lokalnych organizacji społecznych. Wydarzenie odbędzie się 3 marca 2015 r. (wtorek) w g. 17:00-20:30, w Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie (ul. Roosevelta 42). Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli/przedstawicielek organizacji pozarządowych z pow. gnieźnieńskiego, którym bliska jest idea sieciowania i wspólne działania na rzecz wzmocnienia sektora obywatelskiego. 

Program spotkania:

  • Powitanie uczestników spotkania przez przedstawicieli samorządu powiatowego i gminnego oraz przez Prezesa WRK ZOP.
  • Przedstawienie federacji jaką jest Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych (WRK ZOP) oraz korzyści z członkostwa w sieci WRK ZOP.
  • Diagnoza sytuacji organizacji pozarządowych w powiecie gnieżnieńskim ( m.in.  aspekt współpracy wewnątrz środowiska pozarządowego oraz współpracy z samorządem). Wspólnie zastanowimy się jak polepszać sytuację organizacji w powiecie.
  • Prezentacja oferty merytorycznej dla NGOs oraz oferowanego wsparcia rzeczowego.

Wspólna dyskusja na temat potrzeb środowiska jest dla nas cenną wskazówką w planowaniu zarówno wsparcia merytorycznego dla organizacji jak i działań rzeczniczych. Jako sieć działająca w Wielkopolsce od 20 lat aktywnie włączamy się w tworzenie przyjaznego klimatu dla rozwoju organizacji. Głośno mówimy o potrzebach organizacji i nie boimy się mówić tego, co inni wolą przemilczeć. Zapraszamy was do tworzenia silnego i samorządnego sektora, który wie czego chce i potrafi skutecznie działać w środowisku lokalnym oraz współpracować z administracją.

W razie ewentualnych pytań, informacji na temat spotkania oraz członkostwa w WRK ZOP udziela: 

Powiatowa koordynatorka ds. sieciowania WRK ZOP: Maria Brykczyńska, maria.brykczynskaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro WRK ZOP: Małgorzata Sajkiewicz, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , nr tel. 61 85 30 930, ul. Bukowska 27/29, 60-501 Poznań.

Proszę potwierdzić udział w spotkaniu u powiatowego koordynatora.

Spotkanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

                Z wyrazami szacunku,

                Justyna K. Ochędzan (Prezes WRK ZOP)